www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati és értékesítési munkatárs

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.14.
Hirdetés azonosító: 812130

Pozíció leírása / Job description

Telekommunikációs szektorban működő kiemelt ügyfelünk megbízásából keresünk új kollégát Ügyfélkapcsolati és értékesítési munkatárs pozícióba, hajdúszoboszlói munkavégzéssel.

Feladatok:

- Termékek és szolgáltatások értékesítési lakossági és kisüzleti ügyfelek részére
- Ügyfélszolgálati, ügyfélmegtartási tevékenységek elvégzése
- Proaktív értékesítési technikák alkalmazása
- Ügyfél elégedettség növelése
- A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

- Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
- MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
- Értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Határozott, udvarias kommunikáció
- Problémamegoldó készség és magas stressz tűrés
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló

Amit kínálunk:

- Alapfizetés és teljesítményarányos jutalék
- Cafetéria
- Színvonalas munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a