www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati és értékesítési munkatárs

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.04.15.
Hirdetés azonosító: 1031831

Pozíció leírása / Job description

Telekommunikációs szektorban működő kiemelt ügyfelünk megbízásából keresünk új kollégát Értékesítési képviselő pozícióba, hajdúszoboszlói munkavégzéssel.

Feladatok:

- Személyes értékesítési- és ügyfélmegtartási tevékenységek ellátása
- Ügyfél-elégedettség növelése
- Viszonteladó partnerekkel való kapcsolattartás, új kapcsolat kialakítása
- Az adott régió területén D2D tevékenység
- Hideghívások indítása az átadott listák alapján
- Területéhez tartozó értékesítők munkájának koordinálása

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Direkt értékesítési és ügyfélkapcsolati területen szerzett gyakorlat
- Eredményorientált és teljesítményközpontú szemlélet

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló

Amit kínálunk:

- Versenyképes, több elemből álló juttatási csomag
- Cafetéria
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a