www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati elemző JO-1503-304251

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Megbízónk nagy múltú multinacionális kereskedelmi vállalat. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati elemző

Feladatok:

  • Az Ügyfélkapcsolati munkatársak (Customer Lead) munkájának támogatása riportok és elemzések készítésével (a vevői előrejelzések változásának, illetve az értékesítési adatok alakulásának követése, vevői készletallokációk nyomon követése; perfect order, stb.)
  • Riportok, kimutatások, elemzések készítése a vevők, illetve a társosztályok részére (készletelérhetőség, alert riportok elkészítése, stb.)
  • Teljesítménymutatók (KPI riportok) készítésének és kiértékelésének támogatása
  • Beérkező szállítások koordinálása, nyomon követése szoros együttműködésben a Planning csapattal
  • Beszállítókkal, fuvarozókkal, logisztikai szolgáltatóval való kapcsolattartás
  • Beérkezéssel kapcsolatos eltérések, reklamációk kezelése
  • Új vevők bekapcsolása az elektronikus adatforgalomba
  • Egyszerű technikai problémák elhárítása, felhasználók segítése (SAP, EDI –rendelés, számla, import értesítő, szállítási értesítő)
  • Együttműködés a GIS csapattal, illetve az IBM-mel komolyabb problémák esetén
  • Problémákhoz tartozó adminisztráció elvégzése, incidensek kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Az Excel magas szintű ismerete
  • Erős analitikus készség
  • Kiváló kommunikációs és  probléma-megoldási készség
  • Folyamatorientált szemlélet és gondolkodásmód
  • Együttműködő, csapatjátékos beállítottság
  • SAP ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol