www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati asszisztens

  • A hirdetés 603 napja lejárt

A MelanomaMobil magas színvonalú professzionális anyajegy, melanoma- és bőrrákszűrő szolgáltatató, a magán egészségügyi piac sikeres és elismert szereplője, ügyfélszolgálati asszisztenst keres heti 5 munkanapra teljes munkaidőre.

Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Az érdeklődő ügyfeleknek naprakész információ nyújtása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, telefonos megkeresése
  • Ügyfél-elégedettség növelése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Statisztikák, jelentések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Pozitív, kiegyensúlyozott, segítőkész személyiség
  • Stabil számítógépfelhasználói ismeret (Word, Excel)
  • Önállóság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális csapat
  • Korszerű munkamódszer és kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol