www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 908146

Feladatok:
  • Beérkező bírságok, büntetések rögzítése, feldolgozása, nyomon követése a társosztályokkal és az ügyfelekkel együttműködve,
  • Jogi ügyek előkészítése a közvetlen felettes felé,
  • Folyamat menedzselése az irányadó szabályzat szerint.
  • Egyéb adminisztratív feladatok.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen,
  • Heti 30 órás munkavégzés vállalása,
  • Alapfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban,
  • MS Office programok professzionális szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs készség,
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs készség, precízitás
  • Önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Fizetés: bruttó 655 Ft/óra,
  • Hosszú távú lehetőség,
  • Azonnali kezdés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: 13. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod releváns tapasztalataidat kifejtve AL-ÜGY tárggyal a E-mail cím megjelenítése email címre!