www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 899433

Feladatok:

  • Beérkező bírságok, büntetések rögzítése, feldolgozása, nyomon követése a társosztályokkal és az ügyfelekkel együttműködve,
  • Jogi ügyek előkészítése a közvetlen felettes felé,
  • Folyamat menedzselése az irányadó szabályzat szerint.
  • Egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen,
  • Heti 30 órás munkavégzés vállalása,
  • Alapfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban,
  • MS Office programok professzionális szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs készség,
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs készség, precízitás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • bruttó 655 Ft/óra,
  • Hosszú távú lehetőség,
  • Azonnali kezdés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye Budapest, 13. kerület

Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod releváns tapasztalataidat kifejtve AL-ÜGY tárggyal a E-mail cím megjelenítése email címre!