www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati asszisztens - német nyelvtudással

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Multinacionális ügyfelünk piacvezető szerepet tölt be a csomagolóiparhoz kapcsolódó nyomdai előkészítés területén, Magyarországon és a régióban egyaránt. A cég folyamatos növekedésének köszönhetően, keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladata:

  • Folyamatos kapcsolattartás a cég európai partnereivel és testvérvállalataival, elsődlegesen a flexo klisé gyártási területhez kapcsolódóan
  • Vevői rendelések teljes körű koordinálása és nyomon követése
  • Magas színvonalú szakmai támogatás biztosítása az ügyfelek számára
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Haladó szintű német nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves releváns munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Nyomdaiparban vagy csomagolóanyag gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit megbízónk nyújt:

  • Egy nemzetközileg elismert cég biztos háttere
  • Teljes körű szakmai betanítás biztosítása
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Dunakeszi (budapesti tömegközlekedéssel közvetlenül elérhető)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el részletes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

MCL Consulting Kft.
1023 Budapest, Bécsi út 3-5.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol