www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati adminisztrátor angol nyelven
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.01.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.12.
Hirdetés azonosító: 1096975
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat határozott idejű szerződéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megrendelések kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása SAP-ben
  • Nemzetközi irodákkal való folyamatos együttműködés
  • Ügyfélszolgálati csoporttal és más társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Számlák előállítása, továbbítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás (munkavégzés nyelve az angol)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)

Előny:

  • SAP ismerete (a rendszer megismeréséhez partnerünk oktatást biztosít)

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Átlagon felüli alapbér
  • Cafetéria csomag (Erzsébet utalvány, egészségkártya, bejárás támogatás)
  • Határozott idejű munkaszerződés - előreláthatóan 3 hónapra
  • A bejárás vállalati buszokkal biztosított Budapest területéről

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Folyamatban levő felsőfokú tanulmányokat folytatók és pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.