Ügyfélkapcsolati, adminisztratív asszisztens (heti 2 nap - hétfő, kedd)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1135042
lejárt

Érdekelnek az i-Termékek, szívesen segítenél másoknak a választásban, heti 2-3 napot rá is érsz? Akkor gyere és ismerkedsz meg a kereskedelem rejtelmeivel Ügyfélkapcsolati pozícióban!

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk Ügyfélkapcsolati, adminisztratív asszisztens pozícióba diák munkatársakat.

Feladatok:

  • Webshop-on keresztül érkező megrendelések nyomon követése, adminisztrációja
  • Beérkező telefonok fogadása
  • Beérkező levelek megválaszolása
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő: rugalmasan napi  8 órában hétfő és keddi napon között 9:30 és 18:30 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 920 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően vagy küld el fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.