www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolat-fejlesztési szakértő

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolat Menedzsment csapata

ÜGYFÉLKAPCSOLAT-FEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres .

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

 Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélszolgálati irodáinak, Call Center-einek értékesítés támogatása, oktatása, mentorálása (budapesti központi munka mellett rendszeres vidéki irodalátogatás),

 ügyfélélmény-alapú oktatási anyagok összeállítása,

 ügyfélszolgálati fejlesztési javaslatok összeállítása,

 piackutatás,

 javaslattétel és aktív részvétel stratégiát formáló feladatokban.

ELVÁRÁSOK:

Felsőfokú (gazdasági/pénzügyi/üzleti kommunikációs) végzettség,

 magas szintű MS Office ismeretek,

 saját gépjármű,

kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,

kitűnő probléma-megoldó képesség,

ügyfél és értékesítés központú gondolkodás,

tárgyalóképes angol nyelvtudás.

ELŐNYÖK:

Biztosítási és/vagy banki oktatási és/vagy értékesítési tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

 Multinacionális hattér,

 szakmai fejlődési lehetőség.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY:

Kitartás, önállóság, pontosság, megbízhatóság, mobilitás jellemzi,

kiváló kommunikációs és tárgyalókészsége van,

pozitív gondolkodásmód jellemzi,

határozott fellépésű, ügyfél és értékesítési szemléletű,

a határidőket betartja,

tanulási kedv jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése