Ügyféladat menedzser (folyamatmenedzser) - napi 4 órás részmunkaidő

  • A hirdetés 1269 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • felel a FATCA törvénnyel kapcsolatos kötelezettségek és jogszabályok betartásának teljes körű ellenőrzéséért:
  • az ügyfelek státuszának változásainak kontrollja heti riportok alapján,
  • ügyfél azonosítási folyamatok szakmai támogatása,
  • high value ügyfelek átvilágításának koordinálása,
  • ügyfélkapcsolatok megszüntetésének koordinálása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • a FATCA utasítás/szabályzatok változáskezelése - pl. törvényi változás esetén - feladatok: oktatás, szabályzatok tesztelés,
  • ügyfélpanasz kezelésében történő közreműködés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • minimum 1 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • banki folyamatok és termékek alapvető ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és irásban
  • jó szervezőkészség, precizitás,
  • felsőfokú végzettség

A munkakör hosszútávon is napi 4 órás elfoglaltságot jelent!

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő