www.cvonline.hu

Ügyfél Tanácsadó (részmunkaidőben is)

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A 4Life Direct Kft. biztosítások értékesítésével
foglalkozik saját call centerén keresztül.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, modern környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Fix. alapbér + teljesítményarányos jutalék

Szakmai elvárások:

  • Van érettségi bizonyítványod
  • Rendelkezel erkölcsi bizonyítvánnyal
  • Csapatjátékos vagy és kedveled a folyamatos fejlődést
  • Nem rettensz meg a kihívásoktól
  • Előnyt jelent, ha van telesales tapasztalatod

Ami a feladatod lesz:

  • Ügyfelek telefonos megkeresése
  • Igényfelmérés
  • Biztosítás értékesítése
  • Tájékoztatás további ajánlatokról
  • Híváshoz kapcsolódó rövid adminisztráció

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Kiemelt ügyfél referens

HSA Kft.

Feladatok: Ügyfélszerzés önállóan, iletve előre...
Debrecen

Minőségbiztosítási mérnök (pályakezdők is)

Hire-One Kft.

   Legyünk együtt sikeresek!Autóipari beszállít...
Tata, Tata, Tatabánya

Pénzügyi tanácsadó

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Folyamatos szakmai fejlődés, inspiratív környez...
Somogy