www.cvonline.hu

Ügyfél tanácsadó / értékesítő

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Itt a lehetőség!       Újra van felvétel!

Ha te úgy gondolod, hogy lendületes, törekvő és lelkes vagy a munkában, akkor itt a helyed köztünk!

Próbáld ki magad kötelezettségek nélkül.

Magyar TELEKOM Viszonteladó Partnere
keres Budapest és Pest megyébe 11 fő tapasztalattal rendelkező munkatársat, ügyfél tanácsadói feladatokra és értékesítői munkára.

Feladatok: lakossági és SOHO üzleti ügyfelek személyes felkeresése, magas szintű kiszolgálása.

  • Címlista feldolgozás
  • TV, Internet, Mobil telefon előfizetések értékesítése
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Saját ügyfélkör kialakítása (Céges vagy Lakossági)
  • Adminisztráció

Amit kínálunk:

  • Európai szintű jövedelem. (230 e Ft - 270 e Ft.-ig)
  • Ingyenes átképzés
  • Gyors betanulási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munka
  • Kedvezményes Mobil telefon használat

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Pozitív hozzáállás.
  • Számla képesség

Jelentkezés módja: Küldje el Word formátumú fényképpel ellátott önéletrajzát, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó