www.cvonline.hu

Ügyfél referens

  • A hirdetés 639 napja lejárt

A HunLease Kft hitel- és lízingfinanszírozási termékek értékesítését végzi corporate ügyfelek számára. Bővülő csapatunkba keresünk önálló munkavégzésre alkalmas, ügyfél centrikus munkatársat.

Feladatok:

  • Megbízóink finanszírozási igényeinek felmérése, tanácsadás,
  • Kalkulációk, ajánlatok készítése,
  • Ügyleti dokumentáció beszerzése, összeállítása,
  • Jóváhagyási és szerződéskötési folyamat menedzselése,
  • Elszámolások készítése, nyilvántartások vezetése,
  • Ügyfél információs anyagok (nyomtatott, elektronikus) elkészítése, aktualizálása.

Elvárások:

  • Szakirányú (pénzügyi, közgazdasági) felsőfokú iskolai végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség és PSZAF hatósági vizsga,
  • Értékesítési vagy értékesítés támogatói területen szerzett lízingfinanszírozói tapasztalat,
  • Teljesítményorientált, kreatív és önálló és precíz munkavégzés,
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • Önállóság és problémamegoldó képesség,
  • Együttműködési képesség, kezdeményezőkészség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Sikeres pályázat esetén Ön egy szakmailag elismert és teljesítmény centrikus csapat tagja lehet, ahol kellemes munkahelyi légkörre, szakmai fejlődésre és versenyképes jövedelemre számíthat.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Elvárt nyelvtudás: Magyar

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és Ön a fenti követelményeknek megfelel, fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kérjük, hogy juttassa el a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő