www.cvonline.hu

ÜGYFÉL OPERÁTOR

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

 A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi szakterületre:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel;
  • A fuvarszervezésen felmerülő napi szintű problémák kommunikálása és kezelése;
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Minimum egy éves fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Rendszer szemlélet.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ (1239 Budapest Európa utca 6.)

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű életrajz valamint motivációs levél) „ÜGYFÉL OPERÁTOR” jeligével, valamint fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő