www.cvonline.hu

ÜGYFÉL MENEDZSER

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

Ügyfélhívó rendszerek forgalmazásával foglakozó budapesti székhelyű kft. munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás (email-es, telefonos, személyes)
  • ügyfél igények feltárása, adatgyűjtés az internet figyelésével
  • piaci információk gyűjtése, rendezése, konkurencia-figyelés
  • ügyfél adatbázisok kezelése, karbantartása
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • beérkező ajánlatkérések, érdeklődések feldolgozása
  • pályázati munkák előkészítése
  • számla likvidáció
  • napi működési feladatok támogatása

Elvárások:

  • műszaki, IT érdeklődés
  • jó kommunikációs képesség, agilitás, motiváltság,önállóság, dinamizmus,kreativitás
  • főiskolai szintű végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikus munkahely
  • kellő ambíció és a munkakörben mutatott teljesítmény alapján a későbbiekben önálló üzletkötőként lehet dolgozni.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol