www.cvonline.hu

Ügyfél-kapcsolattartó

  • A hirdetés 824 napja lejárt

Az AEGON Magyarország önálló leányvállalata az AEGON Magyarország Lakástakarék Zrt. bővülő értékesítési csapatába keres

ÜGYFÉL-KAPCSOLATTARTÓ

munkatársat  4 órás részmunkaidőben lakástakarék pénztár területre azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Budapest (központ: Lurdy-Ház - 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Munkarend: részmunkaidős, napi 4 órás kötetlen

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Call Center által előtárgyalt lakástakarék-pénztári ajánlatok személyes begyűjtése

  • Ügyfelekkel személyes találkozó időpontjának egyeztetése

  • Ügyfelek személyes felkeresése, beazonosításuk elvégzése

  • Szerződések megkötése, díjak átvétele és befizetése

  • Szükség esetén kifogáskezelés, szerződés újratárgyalása

  • Az ügyfelek teljes körű tájékoztatása

  • Hívások adminisztrációja, napi riportálás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)

  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség

  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség

  • Pozitív, proaktív problémamegoldó hozzáállás

  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,

  • A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány

  • Saját autó előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszony

  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + béren kívüli juttatások)

  • Vidám csapat, jó hangulatú légkör

  • Professzionális betanítás (kommunikációs, értékesítés-technikai és szakmai ismeretek)

  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség

  • Stabil, multinacionális háttér

  • Céges telefon

Ha Ön úgy gondolja, hogy

  • Munkájában célorientált és kitartó

  • Motiválja a fejlődési lehetőség

  • Csapatjátékos, szeret tanulni, új ismereteket elsajátítani

  • Elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen és

  • Szívesen dolgozna sikeres call center tagjaként.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével - küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.