www.cvonline.hu

Ügyfél Elégedettség Mérés Szakember

  • A hirdetés 638 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Csapatunkba keresünk kollégát Ügyfél elégedettség mérés szakember munkakörben

Feladatok:

  • A Lakossági és Kisvállalati ügyfelek elégedettségi vizsgálatának teljes körű lebonyolítása, ügyfélkutatások koordinálása.
  • Próbavásárlási vizsgálatok
  • Ügyfél elégedettség mérés és monitorozás
  • Ügyfélcsoportok folyamatos monitorozása, rendszeres elemzések, statisztikák és értékelések készítése a főbb üzleti lehetőségek és veszélyek azonosítása érdekében
  • A Hálózat támogatása a mérési eredményeken alapuló akciótervek kidolgozásában és azok megvalósításában
  • Adatszolgáltatás a különböző elégedettségi és próbavásárlási vizsgálatok eredményei alapján az értékesítési vezetők számára a teljesítmény értékelési rendszerbe történő betöltéséhez
  • A Marketing, a HR és az Operatív területek támogatása szolgáltatási modellek, termékek és gyakorlatok kialakításában és az egyre növekvő ügyfél-igények és szükségletek kidolgozása érdekében.
  • Negyedéves, éves és középtávú akciótervek kidolgozása a Csoport sztenderdek és a Lakossági és Kisvállalati vezetők elvárásainak megfelelően.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Hasonló területen szervezett legalább 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Elemzői szemlélet
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Önállóság
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol