www.cvonline.hu

Ügyfél adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 919774
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti munkahelyre keresünk gyakornokot.

Feladatok:

Értékesítési csapat munkájának adminisztratív támogatása:

  • levelezések bonyolítása
  • telefonon beérkező vevő-megkeresések rögzítése
  • vevő-adatbázisok/ nyilvántartások karbantartása
  • jelentések, kimutatások, prezentációk készítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló, kommunikatív, talpraesett személyiség
  • jó helyesírás, jó fogalmazási készség
  • pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Heti min. 4 munkanap, napi 4 óra, rugalmas beosztásban (8:30-17:00 között)

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 702 Ft/óra + bónusz
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztrációLink megjelenítéseután a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Legyél Te barátaid fejvadásza !
2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése