www.cvonline.hu

Ügyélfszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.15.
Hirdetés azonosító: 1160876

Dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba Ügyfélszolgálati ügyintéző munkatárs
Feladatok:

  • Ügyfelek, valamint a cég értékesítési partnereinek tájékoztatása, hívások dokumentálása
  • Ügyfélkérések adminisztrálása, betétszakasszal kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Telebank szolgáltatás üzemeltetése
  • Ügyféladatok módosítása, rögzítése, ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Ügyfél kérésre kimenő hívás indítása tájékoztatás céljából

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Versenyképes fizetés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, küldje el az önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest