www.cvonline.hu

Ügyeletes karbantartó lakatos

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

4243  Téglás

ügyeletes karbantartó lakatos

munkatársat keres.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • szakközépiskola vagy technikusi iskolai végzettség (gépipari, karbantartó),
  • rendelkezni kell hidraulikus, mechanikus présgépek működésével és üzemeltetésével kapcsolatos ismeretekkel

Előnyt jelent:

  • szakirányú szakmai gyakorlat

Munkaidő beosztás: 3x8 óra folyamatos műszak

Jelentkezés személyesen a cég telephelyén Tégláson, vagy írásban önéletrajz és bizonyítványok megküldésével a  megadott e-mail címen.

Papp Sándorné

HAJDU Zrt.

4243 Téglás, külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő