www.cvonline.hu

Ügyeletes karbantartó elektronikai műszerész

  • A hirdetés 709 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

4243  Téglás

ügyeletes karbantartó elektronikai műszerész

munkatársat keres.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • elektronikai – elektrotechnikai ismeretek
  • frekvenciaváltós hajtások ismerete, üzemeltetése
  • PLC vezérlések ismerete
  • program kiolvasása, betöltése, hibakeresés, (a programozás nem feltétel)

Munkaidő beosztás: 2x8 óra

Jelentkezés személyesen a cég telephelyén Tégláson, vagy írásban önéletrajz és bizonyítványok megküldésével a  megadott e-mail címen.

Papp Sándorné

HAJDU Zrt.

4243 Téglás, külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő