www.cvonline.hu

Udvaros-karbantartó

  • A hirdetés 552 napja lejárt

GOLDING Reklámajándék Kft.

25 éves, hazai piacvezető reklámajándék-forgalmazó cégünk sikeres csapata továbberősítéséhez budapesti munkahelyre

munkatársat keres

Feladat: Az épület kisebb karbantartási munkáinak elvégzése:

  • fűnyírás,
  • parkoló és udvar rendben tartása,
  • általános szerelési munkák,
  • épületen kisebb javítások és festések,

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • terhelhetőség és jó állóképesség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előny:

  • targoncavezetői engedély
  • villanyszerelő végzettség

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Új munkatársunkat professzionális körülmények, korrekt jövedelem és kellemes munkahelyi légkör várja.

Cégünkről további információkat a Link megjelenítése honlapon talál. Kérjük, motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát küldje az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Megváltozott munkaképességű
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves