www.cvonline.hu

Udvari Takarító

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Udvari takarítás Újpesten pályakezdőknek és nyugdíjasoknak egyaránt!

Biztos munkahely, hosszú távon, ingyenes egészségügyi szűrések!

Megváltozott munka képességűek, jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártelep területén, évszaknak megfelelő takarítási feladatok

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

  • Takarításban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások

  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék

  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 % os utazási költség támogatás

  • Ingyenes egészségügyi szűrések

  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

  • Műszakrend: egy műszak

  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +06 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014