www.cvonline.hu

Tűzvédelmi ügyintéző

  • A hirdetés 1346 napja lejárt

A Richter Gedeon

 tűzvédelmi ügyintéző

munkakörben munkatársat keres

 Referencia szám: 3353

Feladatai:

  • Tűzvédelmi adatbázisok kezelése,
  • SAP, AutoCAD rajzok készítése, eszközök, felszerelések nyilvántartása,
  • Biztonságtechnikai szemléken való részvétel,
  • Karbantartási feladatok irányítása, előiratok véleményezése,
  • Tűzvédelmi dokumentációk készítése,

Az ideális jelölt:

  • tűzvédelmi mérnök esetleg vegyészmérnök végzettséggel,
  • 2-3 éves vegyipari tűzvédelmi tapasztalattal,
  • középfokú angol nyelvtudással,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek rendelkezik (MS Office, AutoCAD, SAP),
  • gyakorlatias, műszaki szemlélet, jó problémamegoldó képesség jellemzi.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével, szíveskedjék eljuttatni az alábbi címre:

Richter Gedeon

EEI partner szervezet

1475 Budapest 10, Pf. 27

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő