www.cvonline.hu
Tűzvédelmi specialista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.10.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 971448
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

TŰZVÉDELMI SPECIALISTA

A leendő kolléga feladatai:
- Tűzvédelmi rendszerek folyamatos működésének biztosítása, szükséges ellenőrzéseinek végrehajtása, karbantartásának felügyelete,
- kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása,
- tűzvédelmi oktatások szervezése és megtartása a munkavállalók számára,
- szakmai szervezetekkel való kapcsolattartás.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Felsőfokú végzettség,
- tűzvédelmi szakmérnöki vagy tűzvédelmi előadói képesítés,
- legalább 2-3 év gyártó cégnél vagy hatósági területen szerzett tapasztalat,
- középfokú, aktív angol nyelvtudás
- önállóság, rendszerben gondolkodás képessége, határozott fellépés.

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat
- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Utazási támogatás