www.cvonline.hu

Tűzvédelmi specialista

  • A hirdetés 670 napja lejárt
Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • Tűzvédelmi rendszerek folyamatos és hatékony működésének biztosítása
  • Megelőző tűzvédelmi tevékenység
  • A tűzvédelmi rendszerek bővítése során a kivitelezési munkálatok szakmai felügyelete
  • A rendszerek működésére vonatkozó gyártó vagy jogszabály által előírt dokumentáció vezetése
  • A tűzvédelmi rendszerek szükséges ellenőrzéseinek végrehajtása, az előírt karbantartási feladatok megszervezése
  • Tűzvédelmi oktatás tartása a vállalat munkavállalói számára
  • Munkavédelmi-tűzvédelmi járőrök tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Belső auditokon való részvétel
  • Üzleti kapcsolatok kialakítása, fenntartása szakmai partnerekkel, szervezetekkel
Elvárások
  • Tűzvédelmi előadói képesítés / Tűzvédelmi szakmérnök diploma
  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai természettudományi / műszaki végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Legalább 3 év tapasztalat termelési vagy hatósági területen
  • Önálló munkavégzés
Személyes kompetenciák
  • Szabálykövetés
  • Határozott kiállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodás
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő