www.cvonline.hu

Tűzvédelmi specialista

  • A hirdetés 1143 napja lejárt
Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Tűzvédelmi specialistát.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Tűzvédelmi rendszerek folyamatos és hatékony működésének biztosítása
  • Megelőző tűzvédelmi tevékenység
  • A tűzvédelmi rendszerek bővítése során a kivitelezési munkálatok szakmai felügyelete;
  • A rendszerek működésére vonatkozó gyártó vagy jogszabály által előírt dokumentáció vezetése;
  • A tűzvédelmi rendszerek szükséges ellenőrzéseinek végrehajtása, az előírt karbantartási feladatok megszervezése;
  • Tűzvédelmi oktatás tartása a vállalat munkavállalói számára;
  • Munkavédelmi-tűzvédelmi járőrök tevékenységének irányítása, ellenőrzése;
  • Belső auditokon való részvétel
  • Üzleti kapcsolatok kialakítása, fenntartása szakmai partnerekkel, szervezetekkel.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Tűzvédelmi előadói képesítés / Tűzvédelmi szakmérnök diploma
  • Felsőfokú természettudományi / műszaki végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Legalább 3 év tapasztalat termelési vagy hatósági területen
  • Önálló munkavégzés
  • Szabálykövetés
  • Határozott kiállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Munkavégzés helye:

Dunaújváros (albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat, illetve céges buszokat biztosítanak)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01tsp

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...