www.cvonline.hu

Tűzvédelmi rendszer karbantartó

  • A hirdetés 603 napja lejárt

A Minimax több, mint 110 éve foglalkozik egyéni tűzvédelmi rendszerek fejlesztésével, termékei között pedig a legegyszerűbb tűzoltó készülékektől kezdve a legkorszerűbb automatizált tűzoltóberendezéseken át minden megtalálható. A közel 6000 kollégánk szoros együttműködésben dolgozik nap, mint nap azért, hogy a Minimax a világon mindenhol jelen legyen. Partnereink világszerte bíznak szakértelmünkben. Szeretne Ön is részt vállalni jövőbeni sikereinkben? Budapesti irodánk keres:

Az Ön jövőbeni feladatai lesznek:

  • Tűzvédelmi rendszerek karbantartása
  • Tűzjelzőrendszer/gyengeáramú, esetleg csőszerelési feladatok elvégzése
  • Üzemeltetési feladatok ellátása
  • Javítási feladatok elvégése

 Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Bér megegyezés szerint
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejárás Budapestről céges busszal megoldott

Előny:

  • Csőszerelő/gyengeáramú szerelői/karbantartói  tapasztalat
  • Tűzvédelmi karbantartói szakvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A betanulási időszakban a munkavégzés Budapesten és vidéken történik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével  mielőbb juttassa el az alábbi email címre.

Minimax Hungaria Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49 II.épület 6.emelet

___________________________________________________________________Link megjelenítése__

Helyek Fejér
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő