www.cvonline.hu

Tűzoltó berendezések karbantartó

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1031456

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • A beépített tűzoltó berendezések (sprinkler, habos sprinkler, és gázzal oltó rendszerek) felülvizsgálata ellenőrzése, dokumentálása
  • Tűzoltó készülékek ellenőrzése, adminisztrálása
  • Felettes utasításainak betartása

Elvárások:
  • Épületgépész végzettség (vízvezeték, fűtésszerelő szakmunkásvizsga)
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet

Juttatások:
  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli (cafetéria) juttatások
  • Csapatmunka egy lendületes közösségben
  • Folyamatos, támogatott szakmai képzés

Előnyök:
  • Tűzvédelmi szakvizsga (9, 13)
  • Számítógépes ismeret
  • Erősáramú szakmunkásvizsga

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje önéletrajzát a megadott e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: 1 műszakos munkarend: hétfőtől péntekig 7:00 - 15:30

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió