www.cvonline.hu
Tűződei művezető
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2017.08.10.
Hirdetés azonosító: 1172365
lejárt

Nemzetközi hátterű partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a tűződei csoport (kb. 30-35 fő) irányítása
  • a gyártási folyamatok, munkaműveletek kiosztása, kontrollálása és tervezése
  • a gyártás során az esetlegesen felmerülő nehézségek és problémák kezelése
  • termelési tervek készítése és gyártási kapacitások felosztása
  • jelentések készítése

Elvárások:

  • több éves cipőipari / ruhaipari vezetői tapasztalat
  • vezetői készségek

 Előny

  • német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.