www.cvonline.hu

Tüzeléstehnikus

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 858055

Szegedi telephelyű magyar tulajdonú tüzeléstechnikával és épületgépészettel foglalkozó megbízónk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok:
  • tüzelőberendezések üzembe helyezése, javítása;
  • tüzelési rendszerek karbantartása;
  • a karbantartásokhoz, javításokhoz kapcsolódó dokumentáció, jegyzőkönyv elkészítése;
  • munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és minőségbiztosítási szabályok betartása.
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség;
  • gáz-, és tüzelőberendezés szerelői végzettség;
  • arcképes gázszerelő igazolvány;
  • felülvizsgálati jogosultság;
  • regisztrált gázszerelő;
  • min. 1-3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat;
  • önállóság, precizitás;
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója nyújt:
  • dinamikusan fejlődő cég biztos háttere;
  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzés;
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Csongrád megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Szeged