www.cvonline.hu

Tűz- és polgárvédelmi előadó

  • A hirdetés 612 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • A Társaság Tűzvédelmi Szabályzatának és tűzvédelmi dokumentumainak aktualizálása a változó jogszabályi környezetnek való megfelelés alapján.
  • A tűzvédelmi eszközök, berendezések a mindenkori hatályos jogszabályok alapján történő felülvizsgáltatása, karbantartatása.
  • Robbanásveszélyes térrészek zónabesorolásának és a kapcsolódó dokumentumoknak a vonatkozó szabványok és jogszabályok szerinti aktualizálása, ellenőrzése.
  • Rendszeres tűzvédelmi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása. Tűzesetek belső vizsgálatának lefolytatása.
  • Új technológiák, gépek valamint tűz- és robbanásveszély anyagok felhasználásának tűzvédelmi szakvéleményezése.
  • A Társaság Veszély elhárítási Tervének, Mentési Tervének és Tűzriadó Tervének aktualizálása, gyakoroltatása. Munkahelyi polgári védelmi szervezet felkészítése, irányítása.
  • A tűz- és katasztrófavédelemhez kapcsolódó oktatási anyagok tematikájának kidolgozása, oktatása a munkavállalók részére. Kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú tűzvédelmi szakképesítés
  • Középfokú katasztrófavédelmi szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Felsőfokú katasztrófavédelmi szakképesítés
  • Műszaki (gépész, épületgépész, villamos) alapképzettség
  • Iparbiztonsági szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő