www.cvonline.hu

Tűz- és munkavédelmi specialista

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.21.
Hirdetés azonosító: 1039990
lejárt

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft.  tabi telephelye keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Fő feladatok:

  • A munka- és tűzvédelmi feladatok ügyintézése;
  • A munkabiztonságot és tűzbiztonságot szabályozó feladatok elvégzése
  • Külső vállalkozók koordinálása
  • Munka-és tűzvédelmi oktatások tartása munkavállalók számára
  • Auditokon való részvétel
  • Balesetek és tűzesetek kivizsgálása, nyilvántartása
  • Hatósági kapcsolattartás
  • Munkabiztonsági és tűzbiztonsági szabályozások elkészítése, aktualizálása
  • Munka-és tűzbiztonsági felülvizsgálat, időszakos ellenőrzések

Elvárások:

  • legalább középfokú szakképzettség munka-tűzvédelem területen
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • gyártókörnyezetben, üzemi területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • határozott fellépés, "can do" attitűd

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Somogy
Fejér