www.cvonline.hu

TŰZ- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI KOORDINÁTOR (F-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1098764
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TŰZ- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI KOORDINÁTOR
(F-6-M)

Érdekel a munka- és üzembiztonság?
Jól ismered a környezetvédelmi jogszabályokat? Jártas vagy ipari tűzvédelemben?
Akkor jelentkezz pozíciónkra!

MEGBÍZÓNK:
A világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata, amely jelen van 50 országban és természeti erőforrások hasznosításával foglalkozik, most állást kínál Tűz-és Környezetvédelmi koordinátor pozícióba.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bács-Kiskun megye.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • valós odafigyelés a környezetvédelemre,
  • új megbízások, új technológiák fejlesztése, kidolgozása,
  • szakmai képzésekkel támogatott fejlődés.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • munkabiztonsági és üzembiztonsági programok koordinálása,
  • üzemvezetők támogatása,
  • munka és tűzvédelmi oktatások kidolgozása és koordinálása,
  • EHS szabályzatok, jogszabályoknak megfelelő elkészítése,
  • EHS fejlesztési tervek kidolgozása támogatása,
  • havi EHS jelentések készítése,
  • munkabiztonsági irányelvek koordinálása.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • környezetmérnöki (vagy azzal megegyező) képesítés,
  • minimum tűzvédelmi előadó vagy munkavédelmi technikus,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • 1-3 éves tapasztalat termelői vállalatnál,
  • logikus szemléletmód.

Jelentkezés a lenti e-mail címen, magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya