www.cvonline.hu

Turisztikai tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.23.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.

Turizmusfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk jelenleg turisztikai tanácsadókat az alábbi piacokra: Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Egyesült Királyság, Franciaország, Spanyolország, Olaszország, Oroszország és Kína.

Pozíció leírása / Job description

- Magyarország, mint turisztikai desztináció bemutatása és értékesítése a külföldi piacokon
- Külföldi turisztikai területen tevékenykedő ügyfelek rendszeres látogatása
- Részvétel nemzetközi turisztikai kiállításokon és rendezvényeken
- Bemutatók és prezentációk szervezése és tartása nemzetközi ügyfelek részére
- Kapcsolatépítés és ápolás nemzetközi utazási irodákkal, a MICE és leisure szegmenssel egyaránt
- Diplomáciai kapcsolatok ápolása
- Turisztikai trendek folyamatos figyelemmel követése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Min. 3-5 év hasonló vagy azonos területen szerzett tapasztalat
- Az adott országnak megfelelő nyelv tárgyalóképes ismerete (angol, olasz, lengyel/szlovák/cseh, kínai)
- Kiemelkedő kommunikációs készség és erős értékesítői attitűd
- Pro-aktív, megnyerő, határozott és diplomatikus személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapbér és teljesítmény arányos bónusz
- Nemzetközi utazási lehetőség
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Változatos és izgalmas munkakör

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Tanácsadó

Benks Hyper Kft.

Tűzd ki célul, hogy idén egy igazán boldog és a...
Pest, Budapest

Tanácsadó

NEKED SZÓL EZ A HIRDETÉS. #randstad #recrutimen...
Budapest

HR Tanácsadó

A munkahelyeden ülve az álmaid pozíciójáról álm...