www.cvonline.hu

Túraelszámoló munkaerő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1038716
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk diák munkavállalókat túraelszámoló pozícióba.

Feladatok:

  • Túraelszámolási feladatok szabályszerű elvégzése
  • Túradokumentumok átvétele a sofőröktől
  • Fuvarokmányokkal (szállítólevelek, számlák) kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése
  • Reklamációkezelés
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (lehetőleg gazdasági szakon)
  • Munka vállalása legalább 2016. augusztus 31-ig
  • Heti 4-5 nap vállalása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (különösen Excel)
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6-14 h , 14-22 h)
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Precizitás, alaposság, megbízhatóság
  • Monotonitástűrő képesség
  • Csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Céges busz Budapest több pontjáról biztosított (Örs vezér tér, Határ út, Száll Kálmán tér)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!