www.cvonline.hu

Túraelszámolás

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Feladatok: számlák és szállítólevelek ellenőrzése és SAP-ba történő rögzítése; adatrögzítés; kapcsolattartás társosztályokkal; dokumentumátvétel; asszisztensi feladatok

Amit kínálunk: belelátás egy piacvezető cég adminisztrációs folyamataiba; referencia; vállalati autóbusszal való kijutás, váltott két műszak

Munka időpont: Hetente 4-5 munkanap vállalása

Munkavégzés helye: Pest megye, Dunaharaszti

Bérezés: bruttó. 800 Ft/óra

Elvárás

- nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
- monotnitás tűrés
- alaposság
- felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny: haladó Excel ismeret; alapfokú angol nyelvtudás, SAP ismeret; pénzügyi területhez kötődő tanulmányok; adatrögzítő munkakörben szerzett tapasztalat