www.cvonline.hu

Tudományos Tanácsadó / Medical Advisor - Biopharma üzletág

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1037491

Multinacionális, jó hírnevű partnerünk számára keresünk Tudományos Tanácsadó / Medical Advisor-t Biopharma üzletágába.

Téged keresünk, ha

- Stratégiai-tanácsadói pozícióban szeretnék karrireredet folytatni
- MSL / Medical Advisor / Marketing / Szakorvoslátogatói pozícióban van tapasztalatod
- Érdekel a biopharma üzletág
- Reumatológusokkal / Onkológusokkal / Bőrgyógyászokkal széles kapcsolatrendszerrel rendelkezel
- Erős angol nyelvtudással rendelkezel - elég írásban használni

vagy

- Orvos vagy aki szeretné karrierjét a gyógyszeriparban folytatni
- Komoly kutatói tapasztalattal rendelkezel Reumatológia területén
- Mozgalmas pozícióra vágysz, ami nem értékesítés

Stratégiai, tanácsadói pozícióban képzeled el a pályafutásodat, ami nem jár értékesítéssel.

Feladatok:

- Újonnan piacra kerülő termékekkel kapcsolatos tudományos tanácsadás
- Termékbevezetések támogatása
- Piaci információk összegyűjtése és stratégiaalkotás a termékbevezetésekkel kapcsolatban
- Tréninganyagok összeállítása
- Kapcsolattartás a Key Opinion Leaderekkel
- Tudományos hírek továbbítása a szakemberek, orvosok felé
- Advisory boardok, kerekasztal beszélgetések, rendezvények szervezése és azon való részvétel
- Kapcsolattartás a sales és marketing osztállyal
- Információgyűjtés és továbbítás a társosztályoknak

Elvárások:

- Orvosi vagy gyógyszerész végzettség
- Erős angol nyelvtudás (írásban elsősorban)
- Legalább 5 éves tapasztalat hasonló pozícióban (MSL, Medical Advisor, Medico-Marketing, Szakorvoslátogatói pozíció)
- Kiterjedt kapcsolatrendszer elsősorban Reumatológusokkal vagy Bőrgyógyászokkal vagy Onkológusokkal
- Tudományos megközelítés
- Jó kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

- Stabil multinacionális háttér
- Izgalmas termékportfólió
- További fejlődési lehetőség egy fejlődő csapatban
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a