Tudományos értékesítési munkatárs (Scientific Sales manager)

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Cégünk a következő pozícióba keres embert:

Tudományos értékesítési munkatárs

(Scientific Sales manager)

A munkakör rövid leírása:

Cégünk élettudományi, biotechnológiai, klinikai laboratóriumi háttérrel rendelkező értékesítési menedzsert keres. Az ideális jelölt egyrészt releváns végzettséggel, másrészt e speciális területről értékesítési gyakorlattal is rendelkezik. Az új munkatárs feladata az EU piacokon való termék értékesítés beindítása. Az ügyfelekkel való kapcsolattartás elsősorban telefonon és e-mailen zajlik, de nagy hangsúlyt fektetünk a személyes találkozásokra is, ami miatt a munka belföldi és EU-n belüli utazással járhat.

Feladatok összegezve:

  • ügyfélkör kiépítése, új kapcsolatok felvétele
  • partnerekkel való kapcsolattartás (account management)
  • árajánlatok, szerződések készítése angol nyelven
  • speciális, termékekkel kapcsolatos szakmai kérdések konzultációja a K+F részleggel
  • cégképviselet ellátása szakmai konferenciákon, kiállításokon
  • partnerlátogatások
  • prezentációk készítése, előadása angol nyelven

Általános elvárások:

  • Felsőfokú élettudományi diploma, - gyógyszerész/orvos egyetemi végzettség előny
  • közgazdasági végzettség, szemléletmód előny
  • értékesítői személyiség
  • diagnosztikai laboratóriumi háttér előny
  • értékesítői (sales) tapasztalat előny
  • előadói és tárgyalási készség angol nyelven
  • dinamikus, jó szervezőkészséggel rendelkező, csapatjátékos személyiség
  • utazási hajlandóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • nemzetközi tapasztalat,
  • fiatal és lelkes munkatársak,
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Szeged

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a pozició megjelölésével küldje a alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol