www.cvonline.hu

Tudakozó ügyelet

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1142021
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal veszprémi multinacionális telekommunikációs partnerünknél kínálunk rugalmas időbeosztásban végezhető munkalehetőséget.

Feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálaton, ügyfelek kérésére a megfelelő adatok kigyűjtése és kiadása
  • bejövő hívások kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • érettségi
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • rendszeres munkavégzés
  • legalább 6 hónap munkavállalási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • órarendhez rugalmasan illeszthető beosztás
  • rugalmasan választható vállalási idő: heti 15-40 óra
  • folyamatos munkalehetőség, biztos kereset

Következő oktatás, felvétel várható időpontja: 2017. május közepe. Jelentkezz időben, foglald le a helyedet már most!