www.cvonline.hu

Trumpf CNC élhajlító Hozzáadva: 2016.06.28.

Ausztriai partnercégünk számára keresünk szakembereket az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával, hosszú távú munkaszerződéssel.
Feladatok:
  • Nagy pontosságot igénylő lemezhajlítások elvégzése
  • Rajz alapján programozás
  • Minőség ellenőrzés, felelősség a legyártott alkatrészek után

Elvárások:
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat nagy pontosságot igénylő alkatrészek hajlításában
  • Több év szakmai tapasztalat CNC élhajlító kezelésében
  • Delem/Task6000/Siemens vezérlés magas fokú ismerete
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás / A2-B1 szint
  • Autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 2000-2200 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás finanszírozása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.