www.cvonline.hu

TRUMPF CNC élhajlító - München Hozzáadva: 2016.05.18.

Azonnali kezdéssel keresünk München környéki partnercégünkhöz TRUMPF CNC-élhajlító kezelésére, programozására munkatársakat.
Feladatok:
  • Gyártás előkészítése
  • Rajz alapján programozás
  • Lemezek hajlítása

Elvárások:
  • TRUMPF típusú CNC élhajlító kezelésében szerzett többéves tapasztalat
  • TASK6000 / Delem vezérlés ismerete
  • Erős alapszintű német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 1900-2100 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás biztosítása
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • Németországi munkatapasztalat
  • Jó német nyelvtudás

Nyelv:
  • Német