Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság Trolibusz Divíziója

TROLIBUSZVEZETŐ TANULÓ

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • betöltött 21. életév
  • minimum 2 éves "B" kategóriás érvényes vezetői engedély
  • alapfokú végzettség
  • egészségügyi II-es csoportú (jogosítványban 102-es kód) alkalmasság megléte
  • érvényes PÁV II. alkalmasság

Előnyt jelent:

  • „C” vagy „D” kategóriára érvényes jogosítvány
  • műszaki szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • igazolt C, D vagy E kategóriás járművezetői gyakorlat

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • konfliktuskezelő kommunikációs képesség
  • önálló munkavégző képesség

Tanuló bér: tanfolyam ideje alatt 7 órás foglalkoztatásban 1.280 Ft/óra bér
Amit kínálunk a tanfolyam sikeres elvégzését követően:

  • „TR” kategóriás jogosítvány
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • trolibuszvezetőként bejelentett 1.578 Ft/órás alapbér
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • szenioritási rendszer a gyakorlati idő elismerésére
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • cafeteria-juttatás
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

A felvételi tájékoztatók időpontja, helyszíne:

2019.05.22
2019.05.29
2019.06.19
2019.07.03
2019.07.17
2019.07.31
2019.08.14
2019.08.28
2019.09.11
2019.09.25
2019.10.09

10 óra
ATÜI Trolibusz Divízió, 1101 Budapest, Zách utca 8.

A tanfolyamok tervezett kezdési időpontjai: 2019. június 04., 2019. október 15.

Jelentkezni és részletes szakmai önéletrajzot leadni a fenti időpontban és helyszínen is lehet.

Trolibuszvezető tanuló

Budapest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása