www.cvonline.hu

Tréningértékesítő, tréningszervező

  • Az állásajánlat lejárt.

A Kvalikon Vezetési Tanácsadó és Rendszerfejlesztő Kft.

A magyar működésfejlesztési és szervezetfejlesztési tanácsadás piac meghatározó szereplője

Tréningértékesítő, tréningszervező pozíció

betöltésére munkatársat keres.

Teljes munkaidős, jelentős tapasztalattal és kapcsolatokkal rendelkező, talpraesett, önálló, sikerorientált, dinamikus kollégát keresünk.

Amit kínálunk:
Kölcsönös megelégedettség esetén, hosszú távú, biztos munkahely. Versenyképes jövedelem, rugalmas, családias légkör, fejlődési lehetőség.

Lehetséges feladatok:

    Képzés és oktatás szervezés teljes folyamatának lebonyolítása a tréning programok megszervezésétől a tréningértékesítésen keresztül a konkrét lebonyolításig, számlázásig és utókövetésig
    Tréninganyagok elkészítése, és eljuttatása a tréningekre, illetve a trénerekhez
    A tréningek adminisztrációja, szolgáltatási és képzési szerződések előkészítése, jelenléti ívek kitöltetése, oklevelek elkészítése, eljuttatása a munkáltató ügyfeleihez.
    Telefonos értékesítés, telemarketing, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
    Ajánlatkészítés, szerződés előkészítés, pályázatírás
    Konferencia és rendezvényszervezés
    Minőségbiztosítási és oktatás adminisztrációs tevékenység
    Internetes marketing kampányok lebonyolítása, hírlevél szerkesztés
    Adatbáziskezelés (ügyfél, projekt és tréning adatbázisok), karbantartás, aktualizálás
    A munkáltató szakmai tanácsadói munkáinak asszisztensi támogatása, adatfeldolgozás, elemzések, tervek készítése, megbeszélés emlékeztetők elkészítése, projekt dokumentáció
    Irodai ügyintézés, további titkárnői feladatok ellátása

Elvárások:

    Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, megbízhatóság
    Hibátlan, gyors, pontos munkavégzés
    Jó kommunikációs készség, értékesítési képesség
    Eredményesség, teljesítmény, igényesség
    Az Excel elemezések, kimutatások elkészítéséhez szükséges ismerete
    Legalább 3 éves szakirányú (képzésszervezői, tréningértékesítési) gyakorlat
    Jó szervezési készség, kommunikáció, probléma megoldási képesség

angol, német nyelvtudás előny

A jelentkezők önéletrajzát  és motivációs levelét az alábbi email címre várjuk „tréningszervező” tárgy megjelöléssel.

Munkavégzés helye Budapest XII.ker
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Oktatás / Képzés, Asszisztencia / Adminisztráció, Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest