www.cvonline.hu

Tréningértékesítő, tréningszervező

  • A hirdetés 228 napja lejárt

A Kvalikon Vezetési Tanácsadó és Rendszerfejlesztő Kft.
A magyar működésfejlesztési tanácsadás és tréning piac meghatározó szereplője Lean Menedzsment, Kaizen, Folyamatmenedzsment, Benchmarking és Vezetői képzések területén.

Tréningértékesítő, tréningszervező pozíció

betöltésére munkatársat keres.

A feladatra teljes munkaidős, talpraesett, önálló, sikerorientált, dinamikus kollégát keresünk, aki jó szervező és hosszútávú hivatásának tekinti majd a tréning és rendezvényszervezést.

Amit kínálunk:

  • Kölcsönös megelégedettség esetén, hosszútávú, biztos munkahely.
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítménytől függő mozgóbér), rugalmas, családias légkör, fejlődési lehetőség.

Lehetséges feladatok:

  • Képzés és oktatás szervezés teljes folyamatának lebonyolítása és irányítása a tréning programok megszervezésétől a tréningértékesítésen keresztül a konkrét lebonyolításig, számlázásig és utókövetésig
  • Ajánlatkészítés, szerződés előkészítés, pályázatírás
  • Konferencia és rendezvényszervezés
  • Koordináció, kapcsolattartás a munkáltató ügyfeleivel, partnereivel, alvállalkozóival
  • Telefonos értékesítés, telemarketing, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Minőségbiztosítási és oktatás adminisztrációs tevékenység
  • Értékesítési és marketing tervek és elemzések készítése
  • Internetes marketing kampányok lebonyolítása, hírlevél szerkesztés
  • Adatbázis-kezelés (ügyfél, projekt és tréning adatbázisok), karbantartás, aktualizálás
  • Irodai ügyintézés, beszerzések, további asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, megbízhatóság
  • Hibátlan, gyors, precíz munkavégzés
  • Jó szervezési készség, kommunikáció, probléma megoldási képesség
  • Eredményesség, teljesítmény, igényesség
  • Jó kapcsolatépítő képesség, ember és ügyfélközpontúság
  • Az Excel elemezések, kimutatások elkészítéséhez szükséges ismerete
  • Legalább 2 éves szakirányú (képzésszervezői, tréningértékesítési) gyakorlat

Angol, német nyelvtudás előny.

A jelentkezők önéletrajzát  és motivációs levelét az alábbi email címre várjuk hu „tréningszervező" tárgy megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő