www.cvonline.hu

Tréning specialista

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Német tulajdonban lévő Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Képzési stratégiai kialakítása, a cég éves képzési tervének előkészítése, megvalósítása;
Éves fejlesztési tervek összeállítása indirekt és szellemi állományú dolgozók számára az éves tréning terv és teljesítménymenedzsment eredmények alapján;
Technikai jellegű tréningek szervezése (direkt, indirekt állomány);
Bevezető képzés szervezése új belépő dolgozók számára;
Tesztek, házi AC-k szervezése, lebonyolítása;
Tréning adminisztráció frissítése, karbantartása, aktualizálása;
Tréninganyagok kidolgozása;
Nem technikai tréningek szervezése (pld.kommunikációs tréning, tárgyalástechnika, prezentációs tréningek stb.)
Munkaköri leírások elkészítése, kiadása;
Folyamatos kapcsolattartás a külsős tréningcégekkel és a vállalat társosztályaival.

Követelmények:

Szakirányú HR diploma
Tárgyalási német nyelvtudás (szóban és írásban)
Erős office ismeret (word,excel, power point)
Legalább 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben gyártó környezetben
"B" kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Győr és vonzáskörzete, Győr - Moson - Sopron megye
Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -