www.cvonline.hu
Tréning kooridnátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.05.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1018930
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, könnyűipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk Tréning Koordinátor pozícióba új munkatársat szigetszentmiklósi központjukba.

Az új kolléga főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- Munkatársak és az újonnan belépők tréningszükségleteinek felmérése
- Oktatások és az azokhoz kapcsolódó vizsgák megszervezése
- Tréningprogramok megszervezése, fejlesztése
- Tréningdokumentációk, segédletek frissítése, elkészítése (magyar és angol nyelven)
- Eredményesség lekövetése, statisztika készítése
- Tréninganyaggal, módszertannal kapcsolatos ötletek prezentálása
- Angol nyelvű kapcsolattartása nemzetközi tréner csapattal
- Költségvetés készítése

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 2-3 év releváns tapasztalat
- Aktív, folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség, kezdeményezőkészség

Amit Partnerünk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Nemzetközi háttér, hosszútávú, stabil munkalehetőség
- A bejárás támogatása, vagy ingyenes buszjárat-használat biztosítása