www.cvonline.hu

Tréning Koordinátor

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Motiválna, ha a világ vezető vállalatainak szervezhetnéd a képzéseket? Inspirál, ha kézzelfogható a munkád eredménye? Élvezed, ha piacvezető cégek kapcsolattartóival kell akár angolul kommunikálnod, de az adminisztrációt is tudod precízen vinni? Ha minden kérdésre IGEN volt a válaszod, ez a megfelelő pozíció számodra! Hazánk és a környező régió egyik vezető tréning és tanácsadó cége szeretné csapatát bővíteni. Egy mind magyarul, mind angolul magabiztosan kommunikáló, ügyfélközpontú munkatársat keresnek csapatukba, Tréning koordinátor pozícióba.

Feladatok, melyek rád várnak:
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a trénerekkel, angol és magyar nyelven egyaránt
  • A tréningekkel kapcsolatos teljes adminisztráció elvégzése
  • Tréningek teljes körű szervezése: időpontok tervezése, helyszínek felkutatása, árajánlatok bekérése, szerződéskötés
  • Tréninganyagok előkészítése
  • Új trénerek felkutatása
  • Piac feltérképezése, adatelemzések készítése
  • Meetingeken való részvétel
  • Ajánlatok, szerződések készítése az ügyfelek részére
  • Fizetési státuszok ellenőrzése
  • A vezetők munkájának napi szintű támogatása
Elvárásaink:
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (tréning asszisztens, Learning&Development, egyéb koordinátori, HR vagy szervezői munkakör)
  • Motiváltság és kitartás
  • Kreativitás, jó fogalmazási és kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés ad hoc és határidős feladatok esetében is
Amit kínálunk neked:
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség nemzetközi piacvezető cégekkel való együttműködésre
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat
  • Kreatív, újító ötletek elismerése
  • Szakmai és személyiségfejlődés támogatása különböző tréningekkel