www.cvonline.hu

Tréning koordinátor

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnerünk pápai gyárába keresünk kollégát, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A vállalat éves oktatási és képzési terveinek elkészítése, negyedéves képzési igényfelmérés
  • Belső és külső oktatások és tréningek szervezése, dokumentálása, adminisztrációja
  • Oktatási dokumentációk (pl. jegyzőkönyvek) dokumentálása, naprakészen tartása
  • Direkt dolgozók műveleti, eseti és ismétlő oktatásainak koordinálása
  • A belépő dolgozók beillesztési folyamatainak koordinálása
  • Képzési mátrixok naprakészen tartása
  • Gyakornok program teljes körű koordinációja
  • Éves dolgozói elbeszélgetések koordinálása
  • Auditokon való aktív részvétel
  • HR stratégia tréneri, képzési feladatainak ellátása, nyomon követése
  • Igény szerint rendezvények szervezése, dokumentációja, akciótervek nyomon követése
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerezett legalább 3 éves tapasztalat
  • Magabiztos, igényes, pontos, megbízható személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • HR területen szerzett diploma
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Juttatások:
  • Kötetlen munkaidő
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát, fizetési igényt megjelölve az alábbi címre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -